İnsanların ve birbirinden değişik kurum ve kuruluşların akıllarına şu şekilde bir soru gelebilir? Bizim, İstanbul’aki çoğu mahalleyi iyi bilmemizin firmalara ya da taşınacak şahıslara nasıl bir yararı olabilir ki şeklinde kafanızda bir grup sorular oluşabilir. Bu konuyu Esya depolama firması olarak şu şekilde tanımlamak istiyoruz; ilçeden ilçeye, semtten semtte ya da mahalleden mahalleye göre eşya depolama taşımacılık fiyatları değişiklik göstermektedir. Bunun en asli nedenleri arasında ilçede ya da daha ufak bir alanı baz alacak olursak Cumhuriyet Mahallesi oturan bireylerin sosyo ekonomik durumlarını firma olarak çok iyi analiz ediyoruz. Bu neden ile sizlerin bütçelerini derinden  sarsacak yüksek rakamları sizlere teklif  etmemekteyiz.

Biz Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden insanların en asli gereksinimleri olan Esya depolama Nakliyat işleminde taşıma evvel bir grup anket çalışmaları gerçekleştirmetayız. Bu çalışmalar firmamızın potansiyelini çoğaltmak ve müşterinin gereksinimlerina ne ölçüde yanıt vereceğimizin tesbitini gerçekleştirme firmamızın, müşterilerine uyguladığı en kolay yöntemlerden biradetsidir. Sonuç olarak müşteri amacıyla mühim olan şey; para mı? eşyanın hasar görüp görmemesi? Asansör kullanılıp kullanılmayacağı? Paketleme teknikleri ve Ambalaj malzemelerin kullanılıp kullanılmayacağı? belirli bir vakit eşyanın depolama alanlarında saklanılması gibi durumların tesbitinde bu anketler işimizi çok kolaylaştırmakta ve zamandan tasarruf sağlamaktayız.
Beylikdüzü ilçesi ve Cumhuriyet Mahallesinde, son senelerde en az 6 adet Eşya depolama Nakliyat firması açıldı ve bunların bir alanı sekötörün zorluklarını ve yalan beyanlarından ötürü bu işleri iptal etmek mecburiyetinde kalmışlardır. Eşya depolama Nakliyat yürüyen bir sektördür. Dolayısı ile firmalar sıksık kendilerini vakte göre uyarlamak ve değiştirmek mecburiyetindedırlar. Uzun senelerden oluşturulan Eşya depolama Nakliyat ile uzun senelerden oluşturulan Eşya depolama Nakliyata aynı değildir. Değişime ayak uydurmayan firmalar yok olaya mahkumdurlar.