X

Depolama

Eşya depolama, Bugun hemen hemen herkez için bir depo alana ihtiyaç vardır, fazla olan eşyalarınız için çözüm arıyorsanız tam da doğru adrestesiniz Fazla olan eşyalarınızdan sizde hemen kurtulmak için  beylikdüzü eşya depolama firmasını tercih ediniz. Evinizde veya iş yerinizde fazla eşyalar ayağınızın altında size engel olmasın  hemen size ait olan depolama firmasına eşyanızı güvenle teslim ediniz.

Depolama, Firmamız oda tipi depo ile eşyanızı garantili ve sigortalı bir şekilde ister aylık ister yıllık olarak depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tüm depolarımız nem, sel, rutubet, yangın ve demrem gibi tehlikeli maddelere karşı anadolu sigorta firmasıyla sigortalıdır. Depolama esnasında bizimle anlaştığınız takdirde size ücretsiz expertizim göndererek hem depolarımız hakında hemde nakliye ve de hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir şekilde size bilgi verir. Taşıma esnasında perosfesyonel ekibimiz tarafından tüm eşyalarınız  paketlenip acıkta herhangi bir parça bile dahi kalmıyacak şekilde paketlenip  oda tipi depomuza aldıklarımız gibi depomuza yerleştirilir. Depolarımız hem kamera sistemiyle hemde özel bekçi sayesinde 7/24 saat korunmaktadır.

Beylikdüzü eşya depolama, şirketimiz kuruluşundan beri hem nakliye hemde depolama hizmeti sizin için özel oda tipli depolama sistemiyle eşyanızı güvence altına almaktadır. Sizde fazla oaln eşyalarınızdan kurulmak veya tayin döneminde kısa süreliğine eşyalarınız için yer arıyorsanız doğru adrestesiniz depo fiyatlarımız 35 TL+KDV ile başlamaktadır. Fiyatlarımız eşyanın azlığı ve çokluğuna göre değişmektedir. Hem depo ile ilgili hemde nakliye ile ilgili ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Leave a Comment

%25 İndirim için 444 4 703